fbpx

Investovat může
úplně každý

Jednorázové investice jsou investice přímo do konkrétního projektu. Investovat lze vždy min. částka stanovená projektem. Přihlaste se do vnitřní zóny, vyberte záložku projekty a záměr, do kterého chcete investovat. Vaší investicí sdílíte podmínky investice (úroková sazba, investiční horizont, frekvence výplaty úroků, zajištění atd.).

Pravidelné investování

Pravidelné investování je produktem pro ty, kteří chtějí pravidelně spořit sobě nebo například dětem a nechtějí se měsíc co měsíc zabývat jednorázovým zasíláním peněz na vybrané projekty. Pravidelná investice nabízí investorovi nastavit trvalý příkaz na aktuální „portfolio balíček“ pravidelného investování a následně nastavit částku, která bude měsíčně na tento balíček posílána. Obsah balíčku je tvořen mixem aktuálních developerských projektů. O změnách v portfoliu je investor vždy informován a k jejich provedení je vyžadován jeho souhlas. Nové složení balíčku musí investor vždy předem podepsat pomocí SMS kódu. Zjistěte více o pravidelném investování v FAQ.

Jednorázové investice

Naučte se investovat

Ať už jste zkušeným investorem na trhu nemovitostí nebo byste teprve rádi začali, připravili jsme pro vás to nejdůležitější ze světa investování.

Desítky let zkušeností ve vrcholných manažerských pozicích v bankovnictví, pojišťovnictví a službách jsme spojili do platformy CroFUNgo. Jak začít investovat? Trhem nemovitostí vás rádi provedeme.

Jak začít

Láká vás investovat do nemovitostí? Je to jeden z nejlépe hodnocených způsobů zhodnocení peněz. Jak začít? Jaké jsou možnosti a jejich pro a proti? Na co nezapomínat a čeho se vyvarovat?

Investování do nemovitostí

Aktuální témata realitního trhu, která mohou zásadně ovlivnit vaše investiční portfolio. Jako jsou v dnešní době možnosti investování do nemovitostí?

Základní pojmy investora do nemovitostí ​

Termíny z realitního trhu vysvětlené jednoduše a v aktuálním kontextu pro začátečníka i zkušeného investora z oblasti investic do nemovitostí.

3 základní typy investice
do nemovitostí

Do nemovitostí lze investovat různými způsoby. 3 námi vybrané investice patří k nejčastějším či nejmodernějším způsobům investování do nemovitostí. Pokud se chcete dozvědět o více typech investování, pokračujte na článek 10 nejlepších investic.

Soukromá koupě

Mám větší kapitál, nebo si mohu vzít hypotéku, mám dost volného času, baví mě jednat s lidmi.

Nemovitostní fond

Nechci pečovat o nemovitost, preferuji vyšší likviditu, spokojím se s menším výnosem.

Crowdfunding nemovitostí

Nechci pečovat o nemovitost, chci vědět, kam a jak investuji, vyberu si konkrétní projekt.

Crowdfunding nemovitostí

Dnešní uspěchaná doba nenahrává tradičnímu způsobu investování do nemovitostí. Investování je většinou považováno za zdlouhavou, neflexibilní aktivitu, jejíž výsledky mohou být velmi nejisté.

To jsou důvody, proč v dnešní době vznikl crowdfunding. Moderní způsob tohoto investování překonává v mnoha ohledech tradiční způsob investování.

Tento způsob investování je přístupný online. Nemusíte tedy již řešit mnoho věcí osobně ale pouze online a to je jeden z důvodů proč tento způsob investování spadá pod moderní investování 21. století. Crowdfunding také nabízí možnost pravidelného investování v předem definovaném poměru do vybraných nemovitostí. Tato funkce zásadně zvyšuje návratnost investic oproti nárazovému investování po větších částkách. Navíc se nemusíte o nic starat, vše je automatické, stačí jen potvrdit SMS zprávou. 

Investice prostřednictvím CroFunGo je bez poplatků, s fixní úrokovou sazbou a s pevně daným investičním horizontem. 

Aktuální nabídka projektů

Vyberte si projekt, který vyhovuje vaším investičním plánům. Investice u nás jsou bez poplatků, s fixní úrokovou sazbou a pevně daným investičním horizontem.

VIVA
VRCHLABÍ


výnos
5,7 % p.a.

REZIDENCE NA
KARMELI

výnos
až 6,6 % p.a.

Aktuální nabídka projektů
Vyberte si projekt, který vyhovuje vaším investičním plánům. Investice u nás jsou bez poplatků, s fixní úrokovou sazbou a pevně daným investičním horizontem.
VIVA Vrchlabí
Projekt situovaný u vstupní brány do Krkonoš. Zjistěte více o možnosti investování v detailu projektu.
Výnos 5,7 % p.a.
Investiční horizont 2 roky

O společnosti

Crofungo, s.r.o.
Hvězdova 1716/2b
140 78 Praha 4
info@crofungo.com
+420 603 409 614

Legislativa

Společnost zapsána
u Městského soudu v Praze
složka C299541
IČO: 07345038
Ochrana soukromí