fbpx

Jak získat skutečně pasivní příjem?
Z nemovitostí!

Získat pasivní příjem díky investici do nemovitostí je chytrým krokem k zabezpečení i v nejistých dobách. Jde o investici s vysokou mírou bezpečnosti, která neklade mnoho nároků. Dnes existují i způsoby, které vám ušetří i čas – pasivní příjem z nemovitosti on-line. Seznamte se se skutečně pasivním příjmem!
Už vím, jak investovat do nemovitostí

Rozdíl mezi pasivním a aktivním příjmem

Pokud se aktivně podílíte na získání peněžních prostředků, např. prací, hovoříme o aktivním příjmu, protože konzumuje mnoho z vašeho času. Jde o nejčastější druh příjmu, při kterém při investování v průměru 8 či více hodin denně máte poměrně jistý příjem. V případě problémů, nemoci či nestability systému, je tento příjem ohrožen mezi prvními. 

Pasivní příjem není závislý na vaší průběžné aktivní činnosti. Může vám plynout jako příjem souběžně s jiným příjmem, nebo může být vaším příjmem jediným. Nevyžaduje mnoho času, zpravidla pouze na začátku. Tento příjem je stabilní bez ohledu na vaši situaci a je méně dotčen změnami ve společnosti. Nemusíte být milionář a opalovat se každý den u bazénu, abyste si tento způsob života mohli dovolit. Stačí jen chytře zvolit, do čeho investovat.

Investování do nemovitosti

Pojem pasivní příjem je často spojován s vlastnictvím nemovitosti. Pokud však pořídíte nemovitost, kterou budete pronajímat, čas a peníze vynaložené na tento příjem budou patřit spíše do aktivního příjmu, který navíc nemusí být zdaleka tak výhodný a zaručený, jak by se mohlo zdát. Lze investovat jinak?

Skutečně pasivní příjem – chytré investování do nemovitostí

Nemovitosti jsou jednou z nejvyhledávanějších konzervativních investičních komodit. Ovšem i u pasivního příjmu musí investor uskutečnit počáteční kapitálovou investici, která nebývá malá To, co činí chytré investování do nemovitostí pasivní, je bezstarostnost z vaší strany. O nemovitost a především příjem z ní obstarává tým odborníků.

Kam a jak investovat?

  • do realitních investičních fondů, společností sdružujících kapitál investorů a investujících do velkých obchodů
  • nakoupením veřejně obchodovatelné akcie s nemovitostmi
  • do crowdfundingu

Crowdfunding – novodobá investice, která šetří váš čas

U crowdfundingu je možné investovat do projektů s nemovitostmi, na které by drobný investor běžně nedosáhl. Může přitom vybírat hned z několika projektů za předem stanovených podmínek. Investiční horizont se pohybuje běžně od 2 do 5 let, což je oproti běžné investici do nemovitostí výrazně méně.

Jak začít s crowdfundingem?

Na internetových stránkách www.crofungo.cz si zvolíte investiční program a do programu se přihlásíte. Výše celkové investice je pouze na vás, nejnižší investice začínají na 500 Kč měsíčně. Registraci i samotnou investici zvládnete v pohodlí svého domova, stejně tak i následné sledování vývoje vašich investic.

Crowdfunding je vhodný pro investory – začátečníky, ale také pro investory zkušenější. Jednotným znakem všech těchto investic je, že investor nemá žádné povinnosti nemovitosti spravovat a celková investice začíná na velmi dostupných částkách. Jedná se tak o ukázkový příklad pasivního příjmu, kdy investor získává na svou stranu dvě plusové položky: čas a peníze.

Jak investovat s croFUNgo?

CroFUNgo je investiční platforma, která umožňuje jednotlivcům snadno investovat do nemovitostí, developerských projektů a dalších investičních projektů.
CroFUNgo je jednoduše a přehledně pro každého! Investor si vybere investici z nabízených projektů, kde je předem známa výše úroků, investiční horizont, účel a využití.
Platformu tak mohou využívat jak investoři začínající, tak zkušení investoři.

Zjistěte přehled aktuálně nabízených projektů pro investování:

O společnosti

Crofungo, s.r.o.
Hvězdova 1716/2b
140 78 Praha 4
info@crofungo.com
+420 603 409 614

Legislativa

Společnost zapsána
u Městského soudu v Praze
složka C299541
IČO: 07345038
Ochrana soukromí