fbpx

Jak se zrodila myšlenka CroFUNgo

Zřejmě každý, kdo uvažuje o investicích, přemýšlí i nad tím, jak investovat do realit. I my jsme mnohokrát přemýšleli o koupi investiční nemovitosti, ať už to byl apartmán u moře nebo chata na horách. Nápadů a příležitostí je mnoho, nicméně tyto investiční záměry mají své limity, a to nejen finanční a časové, ale také schopnost kvalifikovaně posoudit a vyhodnotit možná rizika takové investice, její rentabilitu atd.

Crofungo - investování je zábava

CroFUNgo tyto starosti eliminuje. Investor si na croFUNgo jednoduše vybírá z nabídky prověřených projektů. Každý partner platformy prezentuje svůj záměr v krátkém videu, které je ke zhlédnutí v detailu nabídky projektů, a na jehož základě si tak spolu s dalšími informaci můžete udělat představu o tom, zda je to záměr, do kterého chcete investovat.

Další velkou výhodou investování do nemovitostí přes croFUNgo je jasný investiční horizont. V případě nákupu investiční nemovitosti je nutné počítat například i s rizikem změny trhu v dané oblasti nebo vlastní ekonomické situace, kdy je pak v důsledku výpadku příjmu nebo absence nájemců a následné neschopni splácet úvěr často nevyhnutelné investiční nemovitost prodat pod cenou. Crowdfunding nemovitostí je jedním z ideálních způsobů diverzifikace vašeho investičního portfolia.

Na croFUNgo víte, že se vám peníze uvolní v konkrétní čas. U takové investice navíc můžete snadno plánovat její fixní zhodnocení. Nehrozí vám, že budete muset nemovitost opravovat či do ní investovat kvůli opotřebení nebo z jakýchkoliv jiných důvodů. Zkrátka na croFUNgo se do nemovitostí investuje o poznání jednodušeji než do reálné investiční nemovitosti, přitom zhodnocení vaší investice může být vyšší a starostí budete mít o poznání méně. 

Vyberte si investiční příležitost, která se vám líbí, a zkuste investovat do nemovitostí s croFUNgo. Pomáháte developerům realizovat jejich nápady a participací na úvěru se podílíte na trhu, který je stabilní a do kterého jste chtěli investovat. Investování je konečně zábava.

Kdo za CroFUNgo stojí?

Ing. Vladimír Bezděk, MA

jednatel společnosti

 Vystudoval VŠE v Praze, obor finance a analýzy sociálně-ekonomických dat, a The University of Manchester. Profesně působil 9 let v ČNB a poté 12 let ve vrcholných manažerských pozicích v pojišťovnickém a penzijním sektoru v ČR a na Slovensku. Má čtyři děti a jednu ženu. Rád hraje golf, karty a setkává se s přáteli.

Ondřej Tauchen Crofungo
Ondřej Tauchen, DiS.

obchodní ředitel

Vystudoval „Stavební průmyslovou školu Josefa Gočára“ v Praze a vyšší odbornou školu se zaměřením na bankovnictví a odhadcovství.
20 let působí v investicích a pojišťovnictví. Má dvě děti. Rád hraje golf a kajtuje.

Bohuslav Kyjánek Crofungo
Ing. Bohuslav Kyjánek

provozní ředitel

Vystudoval Vysoké učení technické v Brně, obor technická kybernetika.
Více než 25 let působil v řídicích funkcích korporátních i privátních organizací především v oblasti služeb. Má dvě děti. Rád cestuje.

Co je CroFUNgo?

CroFUNgo je investiční platforma, která nabízí investice do úvěrů formou participace. Investování zde je velmi jednoduché a mohou ho využít jak drobní investoři, tak lidé, kteří hledají zhodnocení většího objemu kapitálu. Největší předností tohoto alternativního způsobu investování je bezesporu transparentnost. Tedy přehlednost o tom, kam vaše investice putuje, jaké zhodnocení můžete očekávat a kdy. Bonusem jistě také je, že vaší investicí podporujete konkrétní podnikatelský záměr. Výhody investice prostřednictvím crowdfundingu uvádíme přehledně v našem srovnání 10 způsobů investování do nemovitostí.

Cro = Crowdfunding

Snadný způsob financování, kdy jednotliví investoři poskytnou své finanční prostředky na vybraný projekt.  Z těchto vybraných peněz vzniká následně úvěr, který má předem stanovené podmínky úročení a splatnosti a slouží k realizaci prezentovaného záměru.

Fun = Zábava

CroFUNgo je alternativní způsob investování. Proti tradičním formám investování se liší především jasnou a přehlednou nabídkou. Parametry zhodnocování a splatnosti prostředků jsou předem dány. Své investice si tak můžete konečně lehce plánovat i řídit. S croFUNgo je investování zábava.

Go = Pojď do toho

Začněte investovat jinak: bez poplatků, s fixním zhodnocením a do konkrétních projektů, které se vám líbí. Založte si zdarma účet na croFUNgo, vyberte si projekt a zkuste to.

Cro = Crowdfunding
Snadný způsob financování, kdy jednotliví investoři poskytnou své finanční prostředky na vybraný projekt. Z těchto vybraných peněz vzniká následně úvěr, který má předem stanovené podmínky úročení a splatnosti a slouží k realizaci prezentovaného záměru.
Fun = Zábava
CroFUNgo je alternativní způsob investování. Proti tradičním formám invetování se liší především jasnou a přehlednou nabídkou. Parametry zhodnocování a splatnosti prostředků jsou předem dány. Své investice si tak můžete konečně lehce plánovat i řídit. S croFUNgo je investování zábava.
Go = Pojď do toho
Začněte investovat jinak: bez poplatků, s fixním zhodnocením a do konkrétních projektů, které se vám líbí. Založte si zdrama účet na croFUNgo, vyberte si projekt a zkuste to.
Previous
Next

O společnosti

Crofungo, s.r.o.
Hvězdova 1716/2b
140 78 Praha 4
info@crofungo.com
+420 603 409 614

Legislativa

Společnost zapsána
u Městského soudu v Praze
složka C299541
IČO: 07345038
Ochrana soukromí